office@vizex.com.ua (097) 244 70 70
faq-background-mobile

Запитання та Відповіді

Всі основні питання, які стосуються лазерної корекції ми зібрали на цій сторінці. Якщо Ви хочете поставити нам якесь інше питання — будь ласка, скористайтесь формою

Поставити запитання
Чи болісна процедура лазерної корекції?

Ні. Лазерна корекція зору – швидка та безболісна процедура, що триває лише декілька хвилин під місцевою крапельною анестезією.

Після процедури впродовж 4-5 годин можливі підвищена сльозотеча та світлобоязнь, що зменшуватимуться після використання очних крапель.

А якщо я випадково кліпну або відведу погляд під час процедури?

Для уникнення самовільного кліпання під час процедури встановлюється спеціальний пристрій, що надійно та безболісно утримуватиме повіки.

Також у лазерному пристрої встановлена сучасна система трекінгу, яка відслідковує рухи зіниці та очного яблука. Якщо Ви випадково відведете погляд, лазер одразу автоматично зупинить свою роботу.

Чи можу я осліпнути під час процедури лазерної корекції?

Як і будь-яка медична процедура, лазерна корекція має певні ризики та ускладнення, зокрема погіршення зору чи його не відновлення до максимальної гостроти, проте ймовірність виникнення їх дуже низька (1 раз на 5 000 000). Наслідки ускладнень можна усунути практично в усіх випадках, якщо пацієнтові вчасно надати медичну допомогу.

Як часто потрібно виконувати лазерну корекцію?

Лазерна корекція виконується, як правило, один раз і забезпечує максимальну гостроту зору до періоду виникнення фізіологічних вікових змін після 45-50-ти років.

У разі наявності складної програми корекції (міопії, гіперметропії, астигматизму високого ступеня або ж їх поєднання) можливе виконання процедури у два етапи, про що обов’язково Вас попередять.

Як швидко я зможу повернутися до роботи та звичного способу життя?

Уже наступного дня Ви зможете виконувати більшість звичних справ.

Після лазерної корекції діють обмеження впродовж двох тижнів на відвідування відкритих водойм, важку фізичну роботу, відвідування спортзалу, натирання та натискання очних яблук.

Чи зможу я народжувати після лазерної корекції?

Процедура виконання лазерної корекції не є перешкодою для фізіологічних пологів та планування вагітності.

З ціллю профілактики ускладнень під час процедури та протягом тижня після неї необхідно використовувати медикаменти у формі очних крапель (антибіотики, протизапальні та інше), які все ж можуть провокувати побічні ефекти для плоду. Тому найкращий термін планування вагітності через 3-6 місяців після проведення корекції або ж після закінчення періоду годування.

Як часто доведеться мені відвідувати лікаря-офтальмолога?

Обов’язкові огляди у медичному центрі наступного дня після процедури, через 7-10 днів та через 1 місяць, надалі профілактичні огляди 1 раз в один-два роки з профілактичною ціллю, оскільки проведення лазерної корекції, на жаль, не виключає ймовірності виникнення інших офтальмологічних захворювань.

У разі виникнення будь-яких скарг радимо звернутися до нас або ж до найближчого лікаря-офтальмолога.

Чи правда, що після лазерної корекції мої очі стануть більш вразливими, я буду частіше хворіти?

Процедура корекції не збільшує ризики інших офтальмологічних захворювань та не впливає на їх перебіг. Все ж, оскільки параметри Ваших очей дещо зміняться (товщина та кривизна рогівки), варто попередити лікаря перед проведенням офтальмологічних обстежень для необхідної корекції отриманих результатів.

Коли можна користуватися косметикою, виконувати косметичні процедури та нарощувати вії після лазерної корекції зору?

Не бажано використовувати декоративну косметику на поверхню повік та вій у день корекції та впродовж тижня після неї.

Без обмежень дозволяється використання засобів для догляду за шкірою обличчя, шиї та губ, уникаючи ділянки очей (крем, пудра, помада та інше)

Інтенсивний масаж, ін’єкції краси та нарощення вій рекомендовано за бажанням проводити не раніше ніж за 2 місяці після лазерної корекції зору.

Які гарантії та зобов'язання з Вашої сторони?

Процедуру лазерної корекції зору у медичному центрі «Візекс» проводять досвідчені фахівці на сертифікованому сучасному високотехнологічному обладнанні з використанням стерильних одноразових матеріалів.

Ми обов’язково проінформуємо Вас про можливі ризики та ускладнення і шляхи їх усунення, які прописані у письмовій згоді на медичне втручання та договорі, що укладається між пацієнтом і медичним центром, зразок яких можна отримати напередодні.

Чи можна займатись контактним видами боротьби після лазерної корекції?

Спеціально для осіб, стиль життя яких передбачає високу ймовірність травми ока, ми пропонуємо процедуру StreamLight.

Чи існує можливість лазерної корекції для тонкої рогівки?

Так, за допомогою процедури StreamLight.

Записатися на прийом

    Записуючись на прийом у медичний центр, Ви даєте свою згоду на обробку інформації згідно чинного законодавства України про персональні дані. Наш адміністратор зв’яжеться з Вами для узгодження часу Вашого візиту.

    Пам’ятка пацієнта

    Завантажити

    Завантажте та роздрукуйте цей файл перед прийомом лікаря